HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
DigiKeyn tuotenumero
H123850-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
Kuvaus
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 26 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71) -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,236" (6,00mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,110" (2,79mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,350" (8,89mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Kiilaura
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
200V