HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
DigiKeyn tuotenumero
H126228-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
Kuvaus
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,236" (6,00mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,110" (2,79mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Eristyksen korkeus
0,350" (8,89mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
200V