GT10-16DS-HU
DigiKeyn tuotenumero
H122610-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GT10-16DS-HU
Kuvaus
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Harmaa 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GT10-16DS-HU -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Harmaa
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,079" (2,00mm)