FX8C-80P-SV4(92)
DigiKeyn tuotenumero
26-FX8C-80P-SV4(92)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-FX8C-80P-SV4(92)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-FX8C-80P-SV4(92)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX8C-80P-SV4(92)
Kuvaus
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FX8C-80P-SV4(92) -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
9mm, 14mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,333" (8,45mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,024" (0,60mm)