FX8C-80P-SV4(71) on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 8
Tekniset tiedot
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX8C-80P-SV4(71)
DigiKeyn tuotenumero
FX8C-80P-SV4(71)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX8C-80P-SV4(71)
Kuvaus
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FX8C-80P-SV4(71) -mallit
Pakkaustapa
Kaukalo
Pinoamiskorkeus liitettynä
9mm, 14mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,333" (8,45mm)
Napojen lukumäärä
80,00
Päätuotenumero
Jako
0,024" (0,60mm)