FX8C-140S-SV(93)
DigiKeyn tuotenumero
26-FX8C-140S-SV(93)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-FX8C-140S-SV(93)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-FX8C-140S-SV(93)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX8C-140S-SV(93)
Kuvaus
CONN RCPT 140POS SMD GOLD
Tarkka kuvaus
140 Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
FX8C-140S-SV(93) -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pinoamiskorkeus liitettynä
5mm, 6mm, 7mm, 9mm, 11mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Korkeus kortin yläpuolella
0,156" (3,96mm)
Napojen lukumäärä
140
Päätuotenumero
Jako
0,024" (0,60mm)