FX8C-100P-SV1(92)
DigiKeyn tuotenumero
26-FX8C-100P-SV1(92)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-FX8C-100P-SV1(92)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-FX8C-100P-SV1(92)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX8C-100P-SV1(92)
Kuvaus
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Tarkka kuvaus
100,00 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
FX8C-100P-SV1(92) -mallit
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pinoamiskorkeus liitettynä
6mm, 11mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,214" (5,45mm)
Napojen lukumäärä
100,00
Päätuotenumero
Jako
0,024" (0,60mm)