FX6-40P-0.8SV(71)
FX6-40P-0.8SV(71)
FX6-40P-0.8SV(71)
DigiKeyn tuotenumero
H10785-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX6-40P-0.8SV(71)
Kuvaus
CONN HDR 40POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FX6-40P-0.8SV(71) -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Pakkaustapa
Putki
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
5mm, 7mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,197" (5,00mm)
Napojen lukumäärä
40
Päätuotenumero
Jako
0,031" (0,80mm)