FX27-60S-0.8SV
FX27-60S-0.8SV
FX27 Series High-Speed Card Edge Connectors | Datasheet Preview
FX27-60S-0.8SV
DigiKeyn tuotenumero
26-FX27-60S-0.8SVTR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-FX27-60S-0.8SVCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX27-60S-0.8SV
Kuvaus
CONN PCI EXP FMALE 60POS 0.031
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 napainen Naaras liitin PCI Express™ Kulta 0,031" (0,80mm) Musta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FX27-60S-0.8SV -mallit
Kategoria
Jako
0,031" (0,80mm)
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Tuloste
Kaksi
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Ladonta, Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Terminointi
Juotostina
Kortin tyyppi
PCI Express™
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Sukupuoli
Naaras
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Napojen/kenttien/rivien lukumäärä
30
Väri
Musta
Napojen lukumäärä
60
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Kortin paksuus
0,063" (1,60mm)