FX10A-80S-8-SV(91)
FX10A-80S-8-SV(91)
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX10A-80S/8-SV(91)
DigiKeyn tuotenumero
H11232TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H11232CT-ND - Cut Tape (CT)
H11232DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX10A-80S/8-SV(91)
Kuvaus
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
80,00 Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FX10A-80S/8-SV(91) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Maadoituslevy, Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
4mm, 5mm
Napojen lukumäärä
80,00
Korkeus kortin yläpuolella
0,126" (3,20mm)
Jako
0,020" (0,50mm)