FX10A-168S-SV(93) on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 3 565
Tekniset tiedot
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX10A-168S-SV(93)
DigiKeyn tuotenumero
FX10A-168S-SV(93)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FX10A-168S-SV(93)
Kuvaus
CONN RCPT 168POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
168 Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FX10A-168S-SV(93) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
4mm, 5mm
Napojen lukumäärä
168
Korkeus kortin yläpuolella
0,126" (3,20mm)
Jako
0,020" (0,50mm)