FH52-15S-0.5SH(99)
DigiKeyn tuotenumero
HFZ015TR-ND - Rullattu teippi (TR)
HFZ015CT-ND - Cut Tape (CT)
HFZ015DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FH52-15S-0.5SH(99)
Kuvaus
CONN FFC BOTTOM 15POS 0.5MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Alaosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FH52-15S-0.5SH(99) -mallit
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Liuskamainen
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kotelon materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP), Halogeeniton
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorin materiaali
Litteä taipuisa tyyppi
FFC, FPC
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Alaosa
Virtaluokitus (ampeeria)
0,5A
Napojen lukumäärä
15
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
1,25µin (0,03µm)
Jako
0,020" (0,50mm)
Kotelon väri
Harmaa
Terminointi
Juotostina
Aktuaattorin väri
Musta
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Liitäntäsyklit
20
Korkeus kortin yläpuolella
0,079" (2,00mm)