FH35C-37S-0.3SHW(50)
DigiKeyn tuotenumero
26-FH35C-37S-0.3SHW(50)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-FH35C-37S-0.3SHW(50)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-FH35C-37S-0.3SHW(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FH35C-37S-0.3SHW(50)
Kuvaus
CONN FPC 37POS 0.3MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 napainen FPC liittimet Kontaktit, Ylä- ja alaosa 0,012" (0,30mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FH35C-37S-0.3SHW(50) -mallit
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Kartiomainen
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kotelon materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorin materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Litteä taipuisa tyyppi
FPC
Jänniteluokitus
30V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Ylä- ja alaosa
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
37
Virtaluokitus (ampeeria)
0,2A
Jako
0,012" (0,30mm)
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
11,8µin (0,30µm)
Terminointi
Juotostina
Kotelon väri
Harmaa
FFC:n, FCB:n paksuus
0,20mm
Aktuaattorin väri
Musta
Korkeus kortin yläpuolella
0,035" (0,88mm)