FH12A-33S-0.5SH(55)
FH12A-33S-0.5SH(55)
FH12A-33S-0.5SH(55)
DigiKeyn tuotenumero
HFK133TR-ND - Rullattu teippi (TR)
HFK133CT-ND - Cut Tape (CT)
HFK133DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FH12A-33S-0.5SH(55)
Kuvaus
CONN FFC FPC TOP 33POS 0.5MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Yläosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FH12A-33S-0.5SH(55) -mallit
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Suora
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorin materiaali
Polyfenyleenisulfidi (PPS)
Litteä taipuisa tyyppi
FFC, FPC
Ominaisuudet
Nollavoima (ZIF)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Jänniteluokitus
50V
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Yläosa
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Napojen lukumäärä
33
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,5A
Terminointi
Juotostina
Kotelon väri
Beige
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Aktuaattorin väri
Ruskea
Korkeus kortin yläpuolella
0,079" (2,00mm)