FH12-22S-0.5SH(55) | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FH12-22S-0.5SH(55) |
Kuvaus | CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 22 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Alaosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | FH12-22S-0.5SH(55) -mallit |
Kategoria | Kaapelin päädyn tyyppi Suora |
Valmistaja Hirose Electric Co Ltd | Kontaktin materiaali Fosfori-pronssi |
Sarja | Kontaktin pintakäsittely Kulta |
Osan tila Aktiivinen | Aktuaattorin materiaali Polyfenyleenisulfidi (PPS) |
Litteä taipuisa tyyppi FFC, FPC | Ominaisuudet Nollavoima (ZIF) |
Asennustyyppi Kiinnitys pintaan, Suorakulma | Jänniteluokitus 50V |
Liittimen/kontaktin tyyppi Kontaktit, Alaosa | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |
Napojen lukumäärä 22 | Materiaalin syttyvyysluokitus UL94V-0 |
Jako 0,020" (0,50mm) | Virtaluokitus (ampeeria) 0,5A |
Terminointi Juotostina | Kotelon väri Beige |
FFC:n, FCB:n paksuus 0,30mm | Aktuaattorin väri Ruskea |
Korkeus kortin yläpuolella 0,079" (2,00mm) | Liitäntäsyklit 20 |