DF63M-4P-3.96DSA
DigiKeyn tuotenumero
H126551-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF63M-4P-3.96DSA
Kuvaus
CONN HEADER VERT 4POS 3.96MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 4 napainen 0,156" (3,96mm)
EDA/CAD-mallit
DF63M-4P-3.96DSA -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,138" (3,50mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,394" (10,00mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
39,4µin (1,00µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Hehkulankayhteensopiva
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C