DF62W-3EP-2.2C
DF62W-3EP-2.2C
DF62W-3EP-2.2C
DigiKeyn tuotenumero
H124899-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF62W-3EP-2.2C
Kuvaus
CONN PLUG HSG 3POS 2.20MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,087" (2,20mm)
EDA/CAD-mallit
DF62W-3EP-2.2C -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Vedenkestävä
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-35°C – 105°C
Jako
0,087" (2,20mm)