DF62C-3S-2.2C
DigiKeyn tuotenumero
H122124-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF62C-3S-2.2C
Kuvaus
CONN SOCKET HSG 3POS 2.20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistorasia Valkoinen 0,087" (2,20mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF62C-3S-2.2C -mallit
Kategoria
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Valkoinen
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-35°C – 105°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,087" (2,20mm)