DF60-3P-10.16DSA(27) | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 26-DF60-3P-10.16DSA(27)-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DF60-3P-10.16DSA(27) |
Kuvaus | CONN HDR 3POS 10.16MM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | piikkirimaliitin Läpivientiaukko 3 napainen 0,400" (10,16mm) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DF60-3P-10.16DSA(27) -mallit |
Kategoria | Kontaktin pituus - tappi 0,150" (3,81mm) |
Valm. | Eristyksen korkeus 0,846" (21,50mm) |
Sarja | Kontaktin muoto Suorakulmainen |
Pakkaustapa Kaukalo | Kontaktin pintakäsittely - liitäntä Kulta |
Osan tila Aktiivinen | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä 8,00µin (0,203µm) |
Liittimen tyyppi | Kontaktin pintakäsittely - tappi Kulta |
Kontaktin tyyppi Uroslehtiliitin | Kontaktin materiaali Kupariseos |
Jako - liitäntä | Eristyksen materiaali Polybutyleenitereftalaatti (PBT) |
Napojen lukumäärä | Ominaisuudet Levyn ohjain |
Rivien lukumäärä 1 | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |