DF57H-4P-1.2V(21)
DigiKeyn tuotenumero
H12105TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H12105CT-ND - Cut Tape (CT)
H12105DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF57H-4P-1.2V(21)
Kuvaus
CONN HEADER SMD 4POS 1.2MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 4 napainen 0,047" (1,20mm)
EDA/CAD-mallit
DF57H-4P-1.2V(21) -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Swing Lock
Sarja
Eristyksen korkeus
0,055" (1,40mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin muoto
Suorakulmainen
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
39,4µin (1,00µm)
Kontaktin tyyppi
Uroslehtiliitin
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Rivien lukumäärä
1
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C