DF57H-3S-1.2C
DF57H-3S-1.2C
DF57H-3S-1.2C
DigiKeyn tuotenumero
H12104-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF57H-3S-1.2C
Kuvaus
CONN RCPT HSG 3POS 1.20MM
Tarkka kuvaus
3 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Valkoinen 0,047" (1,20mm)
EDA/CAD-mallit
DF57H-3S-1.2C -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Swing Lock
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Valkoinen
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,047" (1,20mm)