DF52-2S-0.8H(21)
DF52-2S-0.8H(21)
DF52-2S-0.8H(21)
DigiKeyn tuotenumero
H125096TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H125096CT-ND - Cut Tape (CT)
H125096DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF52-2S-0.8H(21)
Kuvaus
CONN SOCKET 2P 0.031 TIN SMD R/A
Tarkka kuvaus
2 Napainen Pistorasia Liitin 0,031" (0,80mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma Tina
EDA/CAD-mallit
DF52-2S-0.8H(21) -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Eristyksen korkeus
0,069" (1,75mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Liittimen tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kontaktin tyyppi
Sukupuoleton
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Tyyppi
Kortti – kaapeli/johdin
Ominaisuudet
Hehkulankayhteensopiva, Juotostinan varaaminen
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1,5A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
100V