DF50A-10S-1C
DigiKeyn tuotenumero
H12057-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF50A-10S-1C
Kuvaus
CONN SOCKET HSG 10POS 1.00MM
Tarkka kuvaus
10 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistorasia Musta 0,039" (1,00mm)
EDA/CAD-mallit
DF50A-10S-1C -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Musta
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,039" (1,00mm)