DF50-20DP-1V(51)
DigiKeyn tuotenumero
H12047TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H12047CT-ND - Cut Tape (CT)
H12047DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF50-20DP-1V(51)
Kuvaus
CONN HEADER SMD 20POS 1MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 20 napainen 0,039" (1,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF50-20DP-1V(51) -mallit
Kategoria
Eristyksen korkeus
0,278" (7,06mm)
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
2,00µin (0,051µm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin materiaali
Messinki
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polyesteri
Kontaktin tyyppi
Uroslehtiliitin
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Jako - liitäntä
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen väri
Musta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Tyyppi
Jänniteluokitus
100V
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,35mm