DF40C-50DP-0.4V(51)
DF40C-50DP-0.4V(51)
DF40C-50DP-0.4V(51)
DigiKeyn tuotenumero
H11626TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H11626CT-ND - Cut Tape (CT)
H11626DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF40C-50DP-0.4V(51)
Kuvaus
CONN PLUG 50POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 Napainen liitin Pistotulppa, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF40C-50DP-0.4V(51) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
2,00µin (0,051µm)
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Ulomman vaipan kosketinosat
Pinoamiskorkeus liitettynä
1,5mm, 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm, 4mm
Napojen lukumäärä
50
Korkeus kortin yläpuolella
0,045" (1,14mm)
Jako
0,016" (0,40mm)