DF4-28DP-2C
DigiKeyn tuotenumero
H2608-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF4-28DP-2C
Kuvaus
CONN HSG CRIMP 28POS
Tarkka kuvaus
28 Napainen Kotelo Liitin Musta Puristin
EDA/CAD-mallit
DF4-28DP-2C -mallit
Kategoria
Korttipuolen liitinväli
0,079" (2,00mm)
Sarja
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin terminointi
Puristin
Ominaisuudet
Kosketinosat myydään erikseen
Liittimen tyyppi
Kotelo
Väri
Musta
Napojen lukumäärä
28
Päätuotenumero
Kaapeliväli
0,079" (2,00mm)