DF4-18DP-2C
DigiKeyn tuotenumero
H2603-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF4-18DP-2C
Kuvaus
CONN HSG CRIMP 18POS
Tarkka kuvaus
18 Napainen Kotelo Liitin Musta Puristin
EDA/CAD-mallit
DF4-18DP-2C -mallit
Kategoria
Korttipuolen liitinväli
0,079" (2,00mm)
Sarja
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin terminointi
Puristin
Ominaisuudet
Kosketinosat myydään erikseen
Liittimen tyyppi
Kotelo
Väri
Musta
Napojen lukumäärä
18
Päätuotenumero
Kaapeliväli
0,079" (2,00mm)