DF4-16DP-2C
DigiKeyn tuotenumero
H2602-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF4-16DP-2C
Kuvaus
CONN HSG CRIMP 16POS
Tarkka kuvaus
16 Napainen Kotelo Liitin Musta Puristin
EDA/CAD-mallit
DF4-16DP-2C -mallit
Kategoria
Korttipuolen liitinväli
0,079" (2,00mm)
Sarja
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin terminointi
Puristin
Ominaisuudet
Kosketinosat myydään erikseen
Liittimen tyyppi
Kotelo
Väri
Musta
Napojen lukumäärä
16
Päätuotenumero
Kaapeliväli
0,079" (2,00mm)