DF22R-4P-7.92DS(53)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF22R-4P-7.92DS(53)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF22R-4P-7.92DS(53)
Kuvaus
CONNECTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 4 napainen 0,312" (7,92mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF22R-4P-7.92DS(53) -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,146" (3,70mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,480" (12,20mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
Vaihtelee johtotulkin mukaan
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
1000VAC/DC
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
8,00µin (0,203µm)
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Päätuotenumero
Kontaktin pituus - liitäntä
0,354" (9,00mm)