DF20A-30DS-1C
DF20A-30DS-1C
DF20A-30DS-1C
DigiKeyn tuotenumero
H3145-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF20A-30DS-1C
Kuvaus
CONN RCPT HSG 30POS 1.00MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Beige 0,039" (1,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF20A-30DS-1C -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valm.
Riviväli
0,039" (1,00mm)
Sarja
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin terminointi
Puristin
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Beige
Liittimen tyyppi
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,039" (1,00mm)