DF1B-3P-2.5DS(01)
DigiKeyn tuotenumero
H3633-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF1B-3P-2.5DS(01)
Kuvaus
CONN HEADER R/A 3POS 2.5MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 3 napainen 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-mallit
DF1B-3P-2.5DS(01) -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,177" (4,50mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,142" (3,60mm)
Pakkaustapa
Pussi
Eristyksen korkeus
0,224" (5,69mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Rivien lukumäärä
1
Ominaisuudet
Kiilaura
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Eristyksen väri
Valkoinen
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
250V