DF1B-10DES-2.5RC
DigiKeyn tuotenumero
H3754-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF1B-10DES-2.5RC
Kuvaus
CONN RCPT HSG 10POS 2.50MM
Tarkka kuvaus
10 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Valkoinen 0,098" (2,50mm)
EDA/CAD-mallit
DF1B-10DES-2.5RC -mallit
Kategoria
Riviväli
0,098" (2,50mm)
Valm.
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin, IDC
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Lukittuva ramppi
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Valkoinen
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,098" (2,50mm)