DF14A-5P-1.25H(22)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF14A-5P-1.25H(22)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-DF14A-5P-1.25H(22)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-DF14A-5P-1.25H(22)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF14A-5P-1.25H(22)
Kuvaus
CONN HEADER SMD R/A 5POS 1.25MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 5 napainen 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-mallit
DF14A-5P-1.25H(22) -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,087" (2,21mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,098" (2,50mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
39,4µin (1,00µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Beige
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
150VAC