DF14-8P-1.25H(52)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF14-8P-1.25H(52)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-DF14-8P-1.25H(52)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-DF14-8P-1.25H(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF14-8P-1.25H(52)
Kuvaus
CONN HEADER SMD R/A 8POS 1.25MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 8 napainen 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-mallit
DF14-8P-1.25H(52) -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,087" (2,21mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,098" (2,50mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
3,94µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Juotostinan varaaminen
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Beige
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
150VAC