DF11CZ-16DS-2V(52)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF11CZ-16DS-2V(52)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-DF11CZ-16DS-2V(52)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-DF11CZ-16DS-2V(52)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11CZ-16DS-2V(52)
Kuvaus
CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD
Tarkka kuvaus
16 Napainen Vastake Liitin 0,079" (2,00mm) Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
DF11CZ-16DS-2V(52) -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Valm.
Eristyksen väri
Beige
Sarja
Eristyksen korkeus
0,234" (5,95mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,55mm, 8,2mm
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Ominaisuudet
Ladonta, Juotostinan varaaminen
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
250V
Jako - liitäntä
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Riviväli - liitäntä
0,079" (2,00mm)