DF11C-10DP-2V(57)
DF11C-10DP-2V(57)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11C-10DP-2V(57)
DigiKeyn tuotenumero
H124540TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H124540CT-ND - Cut Tape (CT)
H124540DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11C-10DP-2V(57)
Kuvaus
CONN HEADER SMD 10POS 2MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 10 napainen 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-mallit
DF11C-10DP-2V(57) -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Valm.
Eristyksen korkeus
0,283" (7,19mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Jako - liitäntä
Ominaisuudet
Ladonta, Juotostinan varaaminen
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Rivien lukumäärä
2
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Riviväli - liitäntä
Eristyksen väri
Beige
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Tyyppi
Jänniteluokitus
250V
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Pinoamiskorkeus liitettynä
8,2mm, 8,45mm, 9,55mm