DF11-28DP-2DSA(01)
DigiKeyn tuotenumero
H2862-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11-28DP-2DSA(01)
Kuvaus
CONN HEADER VERT 28POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 28 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF11-28DP-2DSA(01) -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,118" (3,00mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,299" (7,60mm)
Pakkaustapa
Pussi
Eristyksen korkeus
0,260" (6,60mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250V
Asennustyyppi
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,55, 7,8mm, 8,9mm