DF11-12DP-2DSA(08)
DigiKeyn tuotenumero
H125943-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11-12DP-2DSA(08)
Kuvaus
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 12 napainen 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-mallit
DF11-12DP-2DSA(08) -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,118" (3,00mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,299" (7,60mm)
Pakkaustapa
Pussi
Eristyksen korkeus
0,260" (6,60mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
39,4µin (1,00µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Messinki
Polyamidi (PA), Nylon
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
250V
Terminointi
Juotostina
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,55, 7,8mm, 8,9mm