DF11-12DEP-2C
DF11-12DEP-2C
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-12DEP-2C
DigiKeyn tuotenumero
H2917-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11-12DEP-2C
Kuvaus
CONN PLUG HSG 12POS 2.00MM
Tarkka kuvaus
12 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistotulppa Musta 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-mallit
DF11-12DEP-2C -mallit
Valm.
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin terminointi
Puristin
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Napojen lukumäärä
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Jako
0,079" (2,00mm)