BM29B-2DP/2-0.35V(51)
DigiKeyn tuotenumero
26-BM29B-2DP/2-0.35V(51)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-BM29B-2DP/2-0.35V(51)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-BM29B-2DP/2-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BM29B-2DP/2-0.35V(51)
Kuvaus
CONN HDR 2POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 (2 + 2 teho) Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
BM29B-2DP/2-0.35V(51) -mallit
Kategoria
Jako
0,014" (0,35mm)
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Rivien lukumäärä
2
Sarja
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
0,6mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,016" (0,41mm)