BM24-30DP/2-0.35V(51) on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 1 528
Tekniset tiedot
Tuotteen BM24-30DP/2-0.35V(51) kuvaa ei ole saatavana
BM24-30DP/2-0.35V(51)
DigiKeyn tuotenumero
BM24-30DP/2-0.35V(51)-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BM24-30DP/2-0.35V(51)
Kuvaus
CONN HDR 30POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
EDA/CAD-mallit
BM24-30DP/2-0.35V(51) -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
0,8mm
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,026" (0,65mm)
Napojen lukumäärä
32 (30 + 2 teho)
Päätuotenumero
Jako
0,014" (0,35mm)