BM24-20DS/2-0.35V(53)
DigiKeyn tuotenumero
H124929TR-ND - Rullattu teippi (TR)
H124929CT-ND - Cut Tape (CT)
H124929DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BM24-20DS/2-0.35V(53)
Kuvaus
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 (20 + 2 teho) Napainen liitin Pistoke, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BM24-20DS/2-0.35V(53) -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Pinoamiskorkeus liitettynä
0,8mm
Liittimen tyyppi
Pistoke, Keskinauhan koskettimet
Korkeus kortin yläpuolella
0,031" (0,80mm)
Napojen lukumäärä
22 (20 + 2 teho)
Päätuotenumero
Jako
0,014" (0,35mm)