A3-16DA-2SV(71) | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | H10966-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | A3-16DA-2SV(71) |
Kuvaus | CONN RCPT 16POS 0.079 GOLD SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 16 Napainen Vastake Liitin 0,079" (2,00mm) Kiinnitys pintaan Kulta |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | A3-16DA-2SV(71) -mallit |
Kategoria | Kontaktin pintakäsittely - liitäntä |
Valm. | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä 8,00µin (0,203µm) |
Sarja | Eristyksen väri Ruskea |
Pakkaustapa Putki | Eristyksen korkeus 0,165" (4,20mm) |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -55°C – 85°C |
Liittimen tyyppi | Materiaalin syttyvyysluokitus UL94V-0 |
Kontaktin tyyppi Naaraspistoke | Kontaktin pintakäsittely - tappi Tina |
Tyyppi Kortti – kortti tai kaapeli | Pinoamiskorkeus liitettynä 5,1mm, 6mm |
Napojen lukumäärä | Virtaluokitus (ampeeria) 1A |
Kuormitettujen napojen lukumäärä Kaikki | Jänniteluokitus 200VAC |
Jako - liitäntä | Sovellukset Yleiskäyttöön, Viestintä |
Rivien lukumäärä 2 | Eristyksen materiaali Polyfenyleenisulfidi (PPS) |
Riviväli - liitäntä 0,079" (2,00mm) | Kontaktin muoto Neliö |