GK220S24-150W
DigiKeyn tuotenumero
3986-GK220S24-150W-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GK220S24-150W
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC, 127 – 370VDC Tulo
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3000 V
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.88
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
OLP, OTP, OVP, SCP
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
90 – 264VAC, 127 – 370VDC
Koko/mitat
6,26" pit. x 3,82" lev. x 1,18" kork. (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Jännite - lähtö 1
24V
Hyväksyjä
CE
Sähkövirta - lähtö 1
6250 mA