T50RTM250HSM4
DigiKeyn tuotenumero
1436-1835-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T50RTM250HSM4
Kuvaus
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 8.39"
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Standardi, Vapautettava Musta 1,97" (50,00mm) 0,185" (4,70mm) 50 lbs (22,68 kg)
Kategoria
Pituus - todellinen
0,699' (213,13mm, 8,39")
Valmistaja
HellermannTyton
Asennustyyppi
Painamalla kiinnitettävä, Painonasta
Pakkaustapa
Irtotavara
Vetolujuus
50 lbs (22,68 kg)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Lämpöstabiloitu
Nippusiteen tyyppi
Standardi, Vapautettava
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Pituus - likimääräinen
8,5"
Väri
Musta
Nipun halkaisija
1,97" (50,00mm)
Päätuotenumero
Leveys
0,185" (4,70mm)