S3STM500HIRHSF1
DigiKeyn tuotenumero
S3STM500HIRHSF1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S3STM500HIRHSF1
Kuvaus
CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaksi aukkoa Nippusiteet - kannakkeet ja kiinnittimet Musta Sisääntyönnettävä - pihta
Kategoria
Koko/mitat
1,97" pit. x 0,87" lev. x 2,17" kork. (50,0mm x 22,0mm x 55,0mm)
Valmistaja
HellermannTyton
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
Nippusiteet, leveys enintään 0,500" (12,7mm)