REZ200.NB3P
DigiKeyn tuotenumero
1436-1335-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
REZ200.NB3P
Kuvaus
STD PINCH RELEAS BLK 30LB 7.87"
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Standardi, Puristamalla vapautettava Musta 1,97" (50,00mm) 0,185" (4,70mm) 30 lbs (13,61 kg)
Kategoria
Leveys
0,185" (4,70mm)
Valmistaja
HellermannTyton
Pituus - todellinen
0,656' (200,00mm, 7,87")
Pakkaustapa
Pussi
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Vetolujuus
30 lbs (13,61 kg)
Nippusiteen tyyppi
Standardi, Puristamalla vapautettava
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Pituus - likimääräinen
7,75"
Väri
Musta
Nipun halkaisija
1,97" (50,00mm)