GT.75X1804
DigiKeyn tuotenumero
1436-1466-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GT.75X1804
Kuvaus
RECLSBLE FSTNR RECT 0.750" X 15'
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Uudelleensuljettavat kiinnikkeet Tarra Suorakulmainen 0,750" (19,05mm) X 15,00' (4,57m) halk.
Kategoria
Pituus
15,00' (4,57m)
Valmistaja
HellermannTyton
Leveys
0,750" (19,05mm)