S7181-45R
DigiKeyn tuotenumero
952-2738-2-ND - Rullattu teippi (TR)
952-2738-1-ND - Cut Tape (CT)
952-2738-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S7181-45R
Kuvaus
RFI SHLD FINGER PHOS GOLD SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RFI Suojuksen kannatin Fosfori-pronssi Kulta Juotostina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
S7181-45R -mallit
Kategoria
Korkeus
0,177" (4,50mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Pinnoite
Kulta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pinnoite - paksuus
Flash
Osan tila
Aktiivinen
Kiinnitysmenetelmä
Juotostina
Tyyppi
Suojuksen kannatin
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Leveys
0,091" (2,30mm)
Päätuotenumero
Pituus
0,181" (4,60mm)