M80-FF22068F2-0450L
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-FF22068F2-0450L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FF22068F2-0450L
Kuvaus
CBL ASSY 2MM 20POS FMALE TO WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Pituus
1,48' (450,00mm)